Zwiększenie wydajności produkcji

Improve production efficiency

Przerwy remontowe i konserwacyjne są nieuniknione, a przerwy nieplanowane są kosztowne. Dlatego firma Brammer stara się utrzymywać linię produkcyjną naszych klientów w stałym ruchu 24/7/365. By wspierać działania naszych klientów w zakresie utrzymania ruchu (MRO), używamy naszej wiedzy w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą naszych kluczowych dostawców. Poprawiamy efektywności produkcji metodami sprawdzonymi i uzasadnionymi ekonomicznie. We współpracy z Wami zrealizujemy takie projekty jak:

Analiza parku maszynowego. Przeprowadzimy pełen przegląd maszyn u klienta i przedstawimy szczegółową analizę jego działania pod kątem wymagań w zakresie konserwacji, efektywności aplikacji i kosztów jego działania w całym życiu serwisowym. W stosownych przypadkach przeprowadzimy ponowną specyfikację. Jest to działanie szczególnie efektywne tam, gdzie została zastosowana nowa technologia, która gwarantuje większą wydajność lub, gdy produkt nie jest już produkowany przez dostawcę części zamiennych i wymagane jest użycie produktu zamiennego. Przeanalizujemy również historię usterek komponentu, aby zrozumieć ich przyczyny i, o ile możliwe, zapobiec powtarzaniu się problemów w przyszłości.

Certyfikowane modyfikacje. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych techników przeprowadzi certyfikowane modyfikacje komponentów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym, co pomoże poprawić określone operacje i ogólną wydajność produkcji. 

Monitorowanie stanu. Wprowadzamy i  wspieramy monitorowanie stanu kluczowych komponentów linii produkcyjnej, ułatwiające efektywne działania zapobiegawcze i zapewniające stałe, optymalne działanie.

Firma Brammer może zaoferować szeroki wybór przeprowadzanych w zakładzie u klienta usług monitorowania stanu, takich jak:

Analiza drgań. Zdolność monitorowania drgan, jakim ulegają elementy mechaniczne pozwala zidentyfikować, które z nich mogą być narażone na usterkę. To z kolei umożliwi wymienienie danej części zanim dojdzie do awarii – co maksymalizuje czas pracy maszyny.

Osiowanie urządzeniami laserowymi i analiza geometryczna. Precyzyjne osiowanie wałów wydłuża okres życia komponentów, poprawia energooszczędność i obniża koszty konserwacji. Pełna gama innowacyjnych produktów i technologii pomaga naszym klientom w działaniach konserwacyjnych (w tym obrazowanie kamerą termowizyjną, testery stanu łożysk itd.)

Dostawy. Prowadzimy obsługę przez całą dobę po to, by nasi klienci otrzymali to, co potrzebują, w dogodnym czasie i miejscu. Dlatego dostarczamy łożyska, pasy i koła pasowe, łańcuchy i koła łańcuchowe, produkty napędu liniowego, silniki, uszczelnienia, przekładnie, elementy pneumatyki i hydrauliki, narzędzia i produkty utrzymania ruchu oraz produkty BHP bezpośrednio do linii produkcyjnej klientów, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Tworzenie i dostarczanie standardowych zestawów części. Możemy naszym klientom dostarczyć standardowy zestaw części do eksploatacji i konserwacji maszyn po to, by planowane prace konserwacyjne mogli rozpocząć z przekonaniem, że będą mieli wszystkie potrzebne części.

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners