Redukcja ogólnych kosztów zakupów

Reduced Total Acquisition Cost

Nakłady na utrzymanie ruchu i naprawy stanowią znaczny procent bezpośrednich w każdej firmie produkcyjnej. Z jednej strony istnieje stała potrzeba obniżenia kosztów, a z drugiej konieczność zagwarantowania jakości i dostępności produktów.

Brammer to wiodący europejski dostawca wysokiej jakości produktów do utrzymania ruchu (MRO) na potrzeby przemysłu. Jesteśmy dostawcą produktów pochodzących od wszystkich największych światowych marek. Oferujemy ponad 3 miliony różnych linii produktów, a na magazynach mamy utrzymujemy zapasy ponad 350 tys. produktów.

Nasz rozmiar oraz siła nabywcza pozwalają nam oferować klientom konkurencyjne ceny, wyjątkowo szybką dostępność oraz usługi  na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie w branży pozwala nam zapewniać usługi stwarzające wartość dodaną, które pomagają dyrektorom firm i inżynierom osiągać lepsze zyski z inwestycji. Świadczymy najbardziej zaawansowane rozwiązania biznesowe, a także dostosowane do potrzeb klientów produkcyjnych i remontowych.

Oprócz tych wszystkich korzyści naszym klientom oferujemy też rozległą sieć wyszkolonych pracowników na terenie całej Europy, którzy pracują w ponad 90 Centrach Sprzedaży i Usług. Pracujemy w trybie 24/7/365, a w naszej ofercie mamy całą gamę rozwiązań, które pomagają naszym klientom obniżyć ogólne koszty zakupu komponentów. Osiągamy to przez:

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners