Oszczędność energii

Energy savings

Z powodu rosnących kosztów i obaw związanych ze środowiskiem, wydatki na energię to dla firm poważna kwestia. Na podstawie naszych badań Brammer oszacował, że europejskie firmy tracą w swoich zakładach ponad 10 mld euro potencjalnych oszczędności energetycznych. Co więcej, te firmy doskonale o tym wiedzą – 94% z nich wie, że można osiągnąć oszczędności. Zaskoczeniem jest, że choć producenci nieustannie szukają oszczędności i bardziej zrównoważonych rozwiązań, to niewielu z nich odpowiedzi szuka w produktach przemysłowych. A to właśnie na tym polu można poczynić znaczne zyski. Napędy z regulacją prędkości, silniki elektryczne o zwiększonej efektywności, pasy napędowe – wszystko to może znacząco poprawić wydajność Waszej linii produkcyjnej, a jednocześnie zmniejszyć wpływ na środowisko. Proszę wziąć pod uwagę poniższe fakty:

  • Zużycie energii przez silniki i napędy stanowi 66% całego zużycia energii w przemyśle
  • Energia zużyta przez silnik działający 11 godzin dziennie (4 000 godzin rocznie) kosztuje na ogół 10 razy więcej niż koszt nabycia silnika
  • Zamontowanie właściwego napędu pozwala rocznie oszczędzić do 50% energii

Brammer chętnie pomoże przedsiębiorstwom w ich staraniach o oszczędność energii. Z powodu stale rosnących kosztów energii i coraz większego wpływu zużycia energii na środowisko, producenci w całej Europie poddawani są coraz większej presji, by zwiększać wydajność, a jednocześnie obniżać koszty i emisję dwutlenku węgla. Brammer jest kompetentny, by w tym pomóc.

Rozumiemy, że wiele firm – a szczególnie przedsiębiorstwa produkcyjne – podlega rygorystycznym przepisom w zakresie obniżenia emisji CO2. Jesteśmy więc dumni, że możemy naszym klientom pomóc obniżyć jego emisję, by zwiększając swoją wydajność energetyczną, mogli oni spełnić wymogi przepisów prawa. Brammer ma wiele osiągnięć na polu generowania znacznych oszczędności zużycia energii u wielu producentów ze wszystkich branż.

Aby naszym klientom pomóc w obniżaniu zużycia energii, możemy przeprowadzić staranny audyt ich obecnych procesów produkcyjnych, a następnie przedstawić nasze rekomendacje w zakresie redukcji kosztów i zaoferować pełną gamę naszych usług, które w tym pomogą. Możemy również pomóc skorzystać z ulg inwestycyjnych przysługujących w ramach systemu ECA (Enhanced Capital Allowance).

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners