Koronawirus - Q&A

Otrzymujemy wiele pytań dotyczących wpływu koronawirusa na działalność naszych klientów, nasz personel i naszych dostawców. Poniżej odpowiadamy na te pytania, które są zadawane najczęściej.
W przypadku konieczności wyjaśnienia jakichkolwiek innych zagadnień związanych z koronawirusem prosimy o przesyłanie zapytań na adres mailowy koronawirus@brammer.pl. Odpowiedź zostanie odesłana bezpośrednio lub dodana do poniższej listy.
 1. Czy pracownicy Brammer nadal będą wizytować zakłady klientów celem uzupełnienia maszyn wydających?
  O ile nie będzie ograniczeń ze strony klientów, będziemy uzupełniać maszyny wydające jak dotychczas.

 2. Czy nasze zamówienia będą dostarczane?
  Tak, oczywiście.

 3. Co jeśli klienci nie zechcą potwierdzać przyjęcia paczki podpisując się na ekranie dotykowym?
  Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy nasi klienci mogą być przeciwni potwierdzaniu przyjęcia dostaw za pomocą ekranów dotykowych dlatego możliwe jest podpisanie się na kartce papieru. Wystarczy, że osoba doręczająca zrobi zdjęcie dokumentu potwierdzającego przyjęcie wraz z podpisem osoby odbierającej.

 4. Gdzie mogę uzyskać aktualne informacje dotyczące produktów, na które jest duże zapotrzebowanie, takie jak środki do dezynfekcji rąk czy maski?
  Aktualnie w wielu krajach europejskich na podaż tych produktów wpływa polityka rządu. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z lokalnym oddziałem lub handlowcem obsługującym.

 5. Jak mogę sprawdzić czy posiadacie zapasy produktów, na które aktualnie jest duże zapotrzebowanie, takie jak środki do dezynfekcji rąk czy maski?
  Dostępność produktów można sprawdzić w naszym sklepie internetowym lub poprzez kontakt z naszym handlowcem. Na większości rynków przedmioty te zostały już zabezpieczone w celu ochrony zdrowia publicznego. Wszelkie zapasy, które pozostaną dostępne, będą widoczne online.

 6. Czy Wasze centra dystrybucyjne nadal realizują zamówienia?
  Tak, zamówienia przez nas realizowane są kompletne i na czas.

 • Łożyska
 • Technika liniowa
 • Uszczelnienia
 • Mechaniczne przeniesienie napędu
 • Automatyka, elektronika i napędy
 • Hydraulika i pneumatyka
 • Narzędzia i utrzymanie ruchu
 • Środki Ochrony Indywidualnej

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners