Kolejna firma w składzie Grupy Rubix Polska – TEST Systemy Uszczelniające

Miło jest nam poinformować, że do Grupy Rubix Polska z dniem 30 listopada 2021r. dołączyła firma TEST Systemy Uszczelniające.

Przedsiębiorstwo od blisko 30 lat koncentruje się zapewnianiu szczelności układu i trwałości węzła uszczelniającego łącząc ze sobą wiedzę, pasję, doświadczenie i działając zgodnie z oczekiwaniami rynku.

Test Systemy Uszczelniające specjalizuje się w uszczelnieniach technicznych do hydrauliki siłowej, pneumatyki, obrotowych części maszyn oraz zastosowań nietypowych wszystkich dziedzin przemysłu. W ofercie znajdują się także gumowe wyroby formowe, tworzywa konstrukcyjne, nowe siłowniki hydrauliczne, a także usługi w postaci remontów i regeneracji siłowników hydraulicznych.

Spółka zlokalizowana w Częstochowie zatrudnia obecnie 34 pracowników i zakłada sprzedaż na poziomie ponad 10 mln PLN na koniec 2021r.

Właściciele i założyciele firmy: Joanna i Wojciech Okularczyk oraz Maria i Marek Stępień pozostaną w swoich rolach i będą ją w dalszym ciągu wspierać, aby zapewnić wzrost i rozwój w strukturach Grupy Rubix.

Transakcja ta to kolejny krok w realizacji strategii Grupy Rubix koncentrującej się na rozwoju kompetencji produktów i usług wyspecjalizowanych, które odpowiadają na rosnące oczekiwania klientów.

Aktualnie Grupa Rubix w Polsce reprezentowana jest przez pięć spółek: Brammer S.A., Robod S.A., PePe Sp. z o.o. Hafner Pomagier-Trzebuchowscy Sp. z o.o. oraz TEST Systemy Uszczelniające Sp. z o.o.

TEST Systemy Uszczelniające

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners