IPH-Brammer przyjmuje nazwę Rubix

Grupa IPH-Brammer to europejski lider w zakresie rozwiązań i produktów przemysłowych. Powstała z połączenia firm IPH i Brammer po ich nabyciu przez Advent International. Przyjęta wówczas nazwa IPH-Brammer była nazwą tymczasową, ponieważ intencją od początku było stworzenie nowej marki i tożsamości wskazującej na wartości oraz kierunek rozwoju grupy w przyszłości.

W dniu 26 czerwca 2018 roku Grupa rozpoczęła nowy etap działalności związany ze zmianą nazwy oraz marki grupy na Rubix. Zmiana ta odzwierciedla dążenie do transformacji w dostarczaniu części zamiennych, usług i propozycji dających wartość naszym Klientom.

W większości krajów, lokalne marki funkcjonują jak dotychczas, podczas gdy Rubix jest obecny jako element wspierający, podkreślający możliwości oferowane przez współpracę marek lokalnych w ramach większej sieci.

Kluczowe lokalne marki Grupy to: Biesheuvel Techniek, Brammer, Buck & Hickman, Giner, Julsa, Minetti, Montalpina, Novotech, Orexad, Robod, Syresa, Kistenpfennig  oraz Zitec.

RBX logo primary reg blu pos rgb

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners