Filtracja

Fluid Power

Produkty do filtracji w ofercie Brammer obejmują filtry powietrza, oleju i paliwa, a także filtry ciśnieniowe i próżniowe - wszystkie są starannie dobrane, by zapewnić najlepsze parametry filtracji przy zachowaniu dużej wydajności. Dostarczamy elementy do filtrów Hydac i innych producentów, które zapewniają wysoki poziom separacji zanieczyszczeń (parametry filtracji od 3 do 20 mikronów). Można też zamówić najwyższej jakości sieciowe filtry ciśnieniowe Hydac oraz elementy do filtrów próżniowych.

Dostarczamy produkty firmy Donaldson Filtration, m.in.: filtry powietrza i  hydrauliczne filtry oleju. Produkty firmy Donaldson to odpowiedź na wyzwania związane z filtracją w róznych aplikacjach i warunkach eksploatacyjnych, dzięki czemu poprawiają wydajność sprzętu i chronią nasze środowisko.

W trosce o czystsze powietrze w Waszym zakładzie dostarczamy też aparaturę odpylającą firmy Donaldson Torit do usuwania pyłów, spalin i mgły olejowej, a także filtry zamienne. Są wśród nich produkty Dura-Life® (przełom w technologii filtrów workowych) oraz Ultra-Web® (przełom w technologii wkładów filtrujących). Na wszystkie produkty udzielamy pełnej gwarancji producenta oraz zapewniamy wsparcie techniczne.

Produkty

Filtration Group  

SF Filter

 
   
   

 

Produkty powiązane

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners