Szybkie i łatwe łączenie rur i węży hydraulicznych

Montaż Parker Universal Push to Connect jest łatwy i szybki – po zatrzaśnięciu zatrzasku ustalającego ze stali nierdzewnej połączenie jest bezpieczne i odporne na wibracje.
Nawet po długim okresie użytkowania i nagromadzeniu się dużej ilości brudu - nakrętka systemowa może zostać ponownie zwolniona bez konieczności używania specjalnych narzędzi.

Użytkownik może szybko i bezbłędnie zweryfikować, czy połączenie zostało poprawnie zmontowane. Jest to dużą zaletą, szczególnie tam, gdzie prace są prowadzone w trudno dostępnych miejscach lub przy krótkim czasie montażu (na przykład na przenośniku taśmowym).

Parker UPTC Universal Push to Connect

System Universal Push to Connect firmy Parker zapewnia doskonałą ochronę przed brudem podczas pracy na zewnątrz. W połączeniu z konstrukcją odporną na wibracje, ten system złącz jest idealny do stosowania w pojazdach użytkowych lub układach hydraulicznych w ciągnikach. System znakomicie nadaje się do stosowania w budowie turbin wiatrowych i obrabiarek oraz we wszelkich zastosowaniach gdzie ograniczone niewielkim miejscem warunki montażowe wymagają wąskich i łatwych w montażu połączeń.

  • System złącz Parker Universal Push to Connect można łączyć ze wszystkimi złączkami śrubowymi 24° zgodnie z ISO 8434-1.
  • Nakrętka jest zabezpieczona przed korozją powłoką Cr (VI).
  • Nakrętka jest produkowana w rozmiarach 6–22 mm i jest przystosowana do ciśnienia nominalnego do 400 bar.
Parker Universal Push to Connect - zastosowania

http://www.brammer.pl/kontakt

WIęcej informacji w materiałach PDF (język angielski):

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners