SKF Machine Condition Indicator

MCI image

Monitorowanie stanu istotnych urządzeń w celu przewidywania usterek i zapobiegania im zawsze odgrywało kluczową rolę podczas czynności konserwacyjnych w zakładach. Monitorowanie stanu jest procesem monitorowania parametrów urządzenia, których znaczna zmiana może wskazywać na rozwijającą się usterkę. Używanie wskaźnika stanu maszyny (Machine Condition Indicator – MCI) pomaga monitorować stan i parametry maszyn oraz urządzeń. Ten produkt jest przeznaczony dla maszyn z obracającymi się elementami i mierzy poziom drgań oraz temperaturę, pozwalając zachować niskie koszty operacyjne.
Wskaźnik stanu maszyny SKF okresowo dokonuje dwóch rodzajów pomiarów drgań. Pomiary prędkości są dokonywane w celu monitorowania ogólnej sprawności maszyny i wskazują na potencjalne problemy z nieliniowością oraz niewyważeniem. Obliczeniowa ocena stanu technicznego maszyny wykrywa potencjalne zużycie łożysk. Ponadto wskaźnik monitoruje temperaturę pracy maszyny. Wskaźnik stanu maszyny SKF ma również wbudowany procesor do oceny pomiarów i zapobiegania fałszywym alarmom, a stan maszyny jest pokazywany za pomocą trzech wskażnika LED. Wskaźnik jest zamontowany na maszynie i jest zasilany za pomocą akumulatora.

Produkty

Oferta naszych produktów, obejmująca aparaturę i przyrządy diagnostyczne do termografii, monitoringu drgań, oraz sprzęt do testów urządzeń elektrycznych. Przyrządy te umożliwiają monitorowanie i kontrolowanie środowiska pracy i przyczyniają się do uzyskania optymalnych warunków pracy oraz wygenerowania oszczędności energii i kosztów. Na wszystkie produkty udzielamy pełnej gwarancji producenta oraz zapewniamy wsparcie techniczne.

   

 

Captcha Test Image

Produkty powiązane

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners

Brammer Partners