SKF Machine Condition Indicator

MCI image

Monitorowanie stanu istotnych urządzeń w celu przewidywania usterek i zapobiegania im zawsze odgrywało kluczową rolę podczas czynności konserwacyjnych w zakładach. Monitorowanie stanu jest procesem monitorowania parametrów urządzenia, których znaczna zmiana może wskazywać na rozwijającą się usterkę. Używanie wskaźnika stanu maszyny (Machine Condition Indicator – MCI) pomaga monitorować stan i parametry maszyn oraz urządzeń. Ten produkt jest przeznaczony dla maszyn z obracającymi się elementami i mierzy poziom drgań oraz temperaturę, pozwalając zachować niskie koszty operacyjne.
Wskaźnik stanu maszyny SKF okresowo dokonuje dwóch rodzajów pomiarów drgań. Pomiary prędkości są dokonywane w celu monitorowania ogólnej sprawności maszyny i wskazują na potencjalne problemy z nieliniowością oraz niewyważeniem. Obliczeniowa ocena stanu technicznego maszyny wykrywa potencjalne zużycie łożysk. Ponadto wskaźnik monitoruje temperaturę pracy maszyny. Wskaźnik stanu maszyny SKF ma również wbudowany procesor do oceny pomiarów i zapobiegania fałszywym alarmom, a stan maszyny jest pokazywany za pomocą trzech wskażnika LED. Wskaźnik jest zamontowany na maszynie i jest zasilany za pomocą akumulatora.

Produkty

Oferta naszych produktów, obejmująca aparaturę i przyrządy diagnostyczne do termografii, monitoringu drgań, oraz sprzęt do testów urządzeń elektrycznych. Przyrządy te umożliwiają monitorowanie i kontrolowanie środowiska pracy i przyczyniają się do uzyskania optymalnych warunków pracy oraz wygenerowania oszczędności energii i kosztów. Na wszystkie produkty udzielamy pełnej gwarancji producenta oraz zapewniamy wsparcie techniczne.

   

 

Captcha Test Image

Produkty powiązane