Przemysł celulozowo-papierniczy i produkcja opakowań

Pulp, Paper & Packaging

Posiadamy duże doświadczenie we współpracy z największymi europejskich firmami przemysłu papierniczego,  wielu producentów z całej Europy wybrało firmę Brammer ze względu na wysokie wymagania w zakresie utrzymania ruchu. 

Firma Brammer wie, jak ważne są dla Was i Waszego zakładu takie zagadnienia jak dostępność części oraz oszczędność energii. Możemy pomóc w rozwiązaniu także innych kluczowych problemów, takich jak:

  • Wysokie obroty i temperatury
  • Produkcja non-stop
  • Mokre i zanieczyszczone środowiska

Rozumiemy też, że produkcja w przemyśle papierniczym wymaga zastosowania części bardzo wysokiej jakości, natomiast starania o zoptymalizowanie wydajności energetycznej oznaczają, że na potrzeby procesów naszych klientów należy znaleźć produkty najbardziej energooszczędne. Wiemy też doskonale, jak zastosować nasze doświadczenie, by klientom dostarczyć najlepsze wsparcie w tym zakresie.

Na potrzeby przemysłu papierniczo-celulozowego i produkcji opakowań dostarczamy między innymi takie produkty jak: przekładnie (wyposażone w silniki EFF1), układy sterowania elektryczne i pneumatyczne, łożyska precyzyjne, siłowniki do pracy w środowisku wysokiego zapylenia, wytrzymałe łańcuchy, pasy synchroniczne poliuretanowe, uszczelnienia, łożyska baryłkowe specjalne i łożyska liniowe.