O nas

About us

Brammer to jeden z największych europejskich dystrybutorów produktów i usług utrzymania ruchu urządzeń przemysłowych, m.in. łożysk, układów przenoszenia napędu, produktów pneumatyki i hydrauliki, narzędzi, uszczelnień itp. 

Zapewniamy jedno źródło dostaw największych światowych marek - w magazynie mamy jednocześnie ponad 3 miliony różnych linii produktów i wiele milionów pozycji. 

W Europie posiadamy ponad 350 Centrów Sprzedaży i Obsługi, co gwarantuje szybki i łatwy dostęp do magazynów. Jesteśmy też w stanie dostarczyć właściwy produkt na czas, gdziekolwiek i kiedykolwiek go potrzebujecie – obejmuje to serwis awaryjny czynny 24/365.

Oferujemy kompleksową obsługę i poczucie pełnego bezpieczeństwa.

Nasz rozmiar i siła nabywcza oznaczają, że możemy zaoferować zarówno konkurencyjne ceny, wyjątkową dostępność i obsługę na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie oznacza z kolei, że jesteśmy w stanie zaoferować usługi dodatkowe, które pomogą inżynierom oraz kierownikom działów zakupów i operacyjnych realizować wyższe zwroty z inwestycji.

Oferujemy szereg rozwiązań stwarzających dodatkowe korzyści dla biznesu, które mają na celu poprawę wydajności produkcji, obniżenie wartości kapitału obrotowego i zredukowanie ogólnych kosztów zakupu komponentów.

Nikt inny nie jest w stanie zapewnić takiej gamy usług i tak szerokich kompetencji. 

Brammer to wybór numer jeden - niezależnie od branży i potrzeb.

Więcej o działaniach naszej Grupy możesz się dowiedzieć tutaj.