Naszym priorytetem jest jeszcze lepsza obsługa klientów

Firma Brammer jest jednym z wiodących europejskich dostawców wysokiej jakości produktów do konserwacji, napraw i remontowania. Niedawne przejęcie przez firmę Advent International otwiera przed nami ścieżkę do realizacji strategicznych priorytetów, dzięki którym będziemy mogli jeszcze lepiej obsługiwać klientów.

Klienci firmy Brammer dostrzegą kolejne zmiany w najbliższych miesiącach dzięki nowym, znacznym inwestycjom w przyszłość. Wprowadzane zmiany obejmą poprawę infrastruktury, a tym samym zwiększenie jakości dostarczanych produktów i świadczonych usług. Powstaną również nowe i wydajniejsze kanały sprzedaży poprawiające poziom obsługi i pomocy technicznej. Dzięki temu klienci w dalszym ciągu będą w centrum naszych działań w skali lokalnej i europejskiej, pozwalając nam zapewnić jeszcze więcej korzyści.

Brammer to nie tylko zwykła działalność biznesowa. Bezustannie staramy się wprowadzać udoskonalenia. Z przyjemnością będziemy dalej realizować potrzeby MRO naszych klientów.

Wyślij wiadomość e-mail na adres management@brammer.biz, aby uzyskać więcej informacji dotyczących zmian i wydarzeń, a także aby otrzymywać bieżące wiadomości o inwestycjach oraz pomóc nam w jak najlepszej obsłudze.