Filtracja

Fluid Power

Produkty do filtracji w ofercie Brammer obejmują filtry powietrza, oleju i paliwa, a także filtry ciśnieniowe i próżniowe - wszystkie są starannie dobrane, by zapewnić najlepsze parametry filtracji przy zachowaniu dużej wydajności. Dostarczamy elementy do filtrów Hydac i innych producentów, które zapewniają wysoki poziom separacji zanieczyszczeń (parametry filtracji od 3 do 20 mikronów). Można też zamówić najwyższej jakości sieciowe filtry ciśnieniowe Hydac oraz elementy do filtrów próżniowych.

Dostarczamy produkty firmy Donaldson Filtration, m.in.: filtry powietrza i  hydrauliczne filtry oleju. Produkty firmy Donaldson to odpowiedź na wyzwania związane z filtracją w róznych aplikacjach i warunkach eksploatacyjnych, dzięki czemu poprawiają wydajność sprzętu i chronią nasze środowisko.

W trosce o czystsze powietrze w Waszym zakładzie dostarczamy też aparaturę odpylającą firmy Donaldson Torit do usuwania pyłów, spalin i mgły olejowej, a także filtry zamienne. Są wśród nich produkty Dura-Life® (przełom w technologii filtrów workowych) oraz Ultra-Web® (przełom w technologii wkładów filtrujących). Na wszystkie produkty udzielamy pełnej gwarancji producenta oraz zapewniamy wsparcie techniczne.

Produkty powiązane